Home Ειδήσεις στα Ελληνικά Money Show ’17 Athens – 07-09/01/2017

Money Show ’17 Athens – 07-09/01/2017

Το Money Show ’17 Athens, ένα από τα μεγαλύτερα επενδυτικά και αναπτυξιακά πολύ-συνέδρια στην Ευρώπη, έχοντας μια πορεία 27 ετών με επιτυχημένες διοργανώσεις σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό, θα διεξαχθεί στις 7-9 Ιανουαρίου 2017 στο Hilton Athens, με την ονομασία Eurasia Money Show ’17, υπό την αιγίδα του Υπουργείου Τουρισμού, του Ελληνοκινεζικού Επιμελητηρίου και του Ιατρικού Συλλόγου Αθηνών.

Το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ των ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
EURASIA MONEY SHOW 2017. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
———————
11.00-14.00 LIBERAL
14.30-17.30 TO ΠΟΤΑΜΙ
18.00-20.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
20.00-23.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
———————-
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
———————-
11.00-13.00 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ
“ΙΕΚΕΘ”
13.30-17.30 ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
18.00-20.00 NUNTIUS ΑΧΕΠΕΥ
———————–
GALAXY
———————–
9.00-12.00
ART IN WORKING SPACES
12.00-14.00 ΕΝΩΣΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ
14.00-16.00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
16.00-17.30 ΟRGANOTECNICA GROUP
18.00-20.00 “ΘΕΛΩ” ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΡΙΝΑ ΛΙΟΥΤΑ
20.00-22.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
————————
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
————————
10.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 MANAGERS OFFICE
20.00-22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ
——————————
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ
C
——————————
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-14.00 ΕΣΥΝΕ

14.00-16.00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ
16.00-18.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
18.00-20.00 LAVY LITES ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
20.00-22.00 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ
—————————–
ΕΡΑΤΩ ΑΒ
—————————-
9.00-16.00 ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΑΚΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΚΡΑΣΙΟΥ
16.00-18.00 KYROS LAW OFFICES
18.00-23.00 ΔΗΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ- Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
RUGBY ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
—————————-

ΕΡΑΤΩ
C
—————————-
9.00-12.00 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ
ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
12.00-14.00 ΘΕΜΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
14.00-16.00 OPEN TOURISM
16.00-18.00 FARANTOURIS INSURANCE & FINANCIAL SERVICES
18.00-20.00 ANAΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
20.00-22.00 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
—————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-5
—————————
9.00-12.00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 POSITIVITY
16.00-18.00 EΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
18.00-20.00 EΛΛΗΝΟΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
20.00-22.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
—————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2-4
—————————
9.00-18.00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
20.00-22.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ
————————–
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 6
————————-
9.00-12.00
FCS FACILITY
12.00-20.00 ΦΟΡΟΥΜ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ
20.00-22.00 ΔΗΜΟΒΟΥΛΕΙΟ ΠΟΛΙΤΩΝ
————————-
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
————————
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
————————-
ΘΑΛΕΙΑ 4
—–
9.00-14.00 ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
14.00-18.00 GREEK TRADER
18.00-20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00-22.00 MOTOR CLUB
—————————
ΘΑΛΕΙΑ 3
—————————
9.00-12.00 RELY ON
12.00-16.00 AΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΑΚΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ

16.00-18.00 ΕURASIA MONEY SHOW
18.00-20.00 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
20.00-22.00 ΜΟΝΕΥ LAB
————————-
ΘΑΛΕΙΑ 2
————————-
9.00-22.00 INSPIRE YOUR LIFE BY MONEY SHOW
————————–
ΘΑΛΕΙΑ 1
—————–
9.00-22.00 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
————————–
ΙΚΑΡΙΑ
—————————
9.00-12.00 ORGANOTECNICA
12.00-14.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
14.00-16.00 P/WORK
16.00-22.00 EURASIA MONEY SHOW
—————————-
KΩΣ
————————–
9.00-14.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝΙΕΚ
14.00-22.00 MONEYLAB
————————–
ΠΑΤΜΟΣ
————————-
9.00-22.00 GREEK TRADER
_____________________________________________________

KYΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
—————————————————————————————–
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
———————
9.00-14.00 ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-20.00 EUROPALSO
————————
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
———————-
9.00-12.00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΕΚ
12.00-14.00 ΚΕΔΕ-EΔΔΥΠΠΥ
14.00-16.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΣΕΦΑ
16.00-18.00 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΕΘΝΩΝ
18.00-20.00 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
20.00-24.00 BARBER PARTY
—————————–
GALAXY
—————————-
9.00-14.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
16.00-18.00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
20.00-22.00 UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
——————————-

ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
——————————
9.00-14.00
ΕΦΕΕΑ ΕΝΩΣΗ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-23.00 EUROPALSO
———————————-
TΕΡΨΙΧΟΡΗ C
——————————–
9.00-12.00 ΚΟΙΝΑΚΗΣ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
12.00-14.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-23.00 EUROPALSO
———————————
EΡΑΤΩ ΑΒ
———————————-
9.00-12.00 ΟΔΙΚ
12.00-16.00 ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΜΕΝΤΗ 24 ΩΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ
16.00-18.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
18.00-20.00 ΡΙΤΑ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ-ΕΛΕΝΑ ΣΗΦΑΚΗ
20.00-22.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
—————————–
ΕΡΑΤΩ C
—————————–
9.00-12.00 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΕ
12.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 POSITIVITY
16.00-18.00 ΣΑΜΟΣ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΣΙΩΤΑΚΗ
18.00-20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00-22.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
——————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-5
—————————–
9.00-2.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-16.00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΕΚ
16.00-18.00 ΠΕΣΠΑ
18.00-20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ
ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00-22.00 CULTURE CLUB
————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2-4
———————–
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 EuroCapital Ioannis Siatras
14.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
20.00-22.00 ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
—————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 6
————————–
9.00-12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12.00-16.00 ΦΟΡΟΥΜ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ
16.00-18.00 ΠΡΟΞΕΝΕΙΟ ΕΛ ΣΑΛΒΑΝΤΟΡ
18.00-20.00 ΚΑΛΑΝΕΤΙΚΣ
20.00-22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
——————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
——————————
9.00-22.00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

—————————-
ΘΑΛΕΙΑ 4
—————————–
9.00-12.00 ΕΥΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
12.00-14.00 ΟΡΘΟΜΟΡΙΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
14.00-16.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ CLUB
16.00-18.00 ΦΟΡΟΥΜ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ
18.00-20.00 ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ UNESCO ΤΕΧΝΩΝ, ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ -ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΑΓΟΥΜΙΔΗ
20.00-22.00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΛΕΤΑ
——————————-
ΘΑΛΕΙΑ 3
——————————
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
14.0018.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
20.00-22.00 ΕΝΩΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ
———————————-
ΘΑΛΕΙΑ 1-2
——————————
9.00-12.00 NUNTIUS ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ
12.00-14.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ
15.00-17.00 ΤΕΝΙΑ ΜΑΚΡΗ
17.00-19.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.00-22.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
————————————-
ΙΚΑΡΙΑ
————————
9.00-12.00 EURASIA MONEY SHOW
12.0015.00 ΙΑΚΕ
15.00-18.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
18.00-20.00 ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΚΙΔΟΥ
20.00-22.00 INSPIRE YOUR LIFE
————————-
KΩΣ
————————
9.00-22.00 DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
—————-
ΠΑΤΜΟΣ
————————–
9.00-22.00 GREEK TRADER
_______________________________________________________
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
——————————————————————————————–
_______________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
———————
9.00-12.30 ΕURASIA MONEY SHOW
12.30-15.00 IFA ACADEMY
16.00-19.00 ORGANOTECNICA
19.00-22.00 ΚΕΝΤΡΟ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ ΜΑΡΚΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ
———————–
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
————————
9.00-17.00 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
17.00-19.00 ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
20.0022.00 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΟΜΙΛΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΥ
ΚΑΣ ΕΛΕΝΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΑ
ΠΡΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ (ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ)
——————–
GALAXY
——————–
9.00-14.00 ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ
14.00-17.00 ΑΤΤΙΚΟ ΦΥΤΩΡΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ
18.00-20.00 FUND MANAGERS AWARDS
20.00-22.00 EΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ
————————
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
————————
9.00-17.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
20.00-22.00 ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ
ΒΛΑΣΗΣ ΑΓΚΤΖΙΔΗΣ
——————–
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ C
———————
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-14.00 ΜΚΟ ΒΙΟΠΟΛΙΤΙΚΗ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
16.00-18.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
18.00-20.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
20.00-22.00 ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
————————
ΕΡΑΤΟ ΑΒC
————————
A ENERGY INVESTMENTS ΑΝΤΑ ΣΕΙΜΑΝΙΔΗ
————————
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 4-5-6
—————————-
9.00-15.00 EURASIA MONEY SHOW
15.00-17.00 DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
17.00-22.00 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΖΗΛΕΜΕΝΟΥ
—————————-
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-2
—————————-
9.00-12.00 ΟΡGANOTECNICA
12.00-14.00 “ΔΥΟ” ΦΟΡΟΥΜ ΥΓΕΙΑΣ 2017
14.00-16.00 NETWORK
16.00-18.00 ΜΚΟ ΑΘΗΝΑ
18.00-22.00 ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ
—————————-
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
—————————-
9.00-22.00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
————————
ΘΑΛΕΙΑ 4
—————————-
9.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
16.00-18.00 ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΛΙΒΑΝΗ
18.00-20.00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΡΗΤΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
20.00-22.00 ΜΠΟΚΑΣ ΓΚΡΟΥΠ
——————————

ΘΑΛΕΙΑ 3
———————
9.00-12.00 RESILIENCE
12.00-15.00 ΠΑΡΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
15.00-17.00 ΟΜΝΥΩ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
18.00-20.00 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
20.00-22.00 ΑΡΤ ΦΟΡΟΥΜ
——————————-
ΘΑΛΕΙΑ 2
——————————–
111.00-13.00 POSITIVITY
13.00-15.00 VICTORY PROMISE
15.00-17.00 ΛΙΛΙΚΑ ΑΡΝΑΚΗ
18.00-20.00 ΝΤΙΝΑ ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΠΑΝΟΣ ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΟΜΙΛΙΑ
20.00-22.00 ΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
———————
ΘΑΛΕΙΑ 1
——————–
9.00-12.00 ΣΙΓΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12.00-14.00 CULTURE POLIS
14.00-16.00 ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΑΚΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ
16.00-18.00 TRADERS
18.00-20.00 TRADERS GREEK TRADER
20.00-22.00 TRADERS
——————————
IΚΑΡΙΑ
——————————-
9.00-14.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
14.00-16.00 ISOSOFT AETMA LAB ΤΕΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
16.00-18.00 RESILIENCE
18.00-20.00 ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΚΙΔΟΥ
20.00-22.00 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
———————————
ΚΩΣ
———————————-
9.00-22.00 DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
—————————-
ΠΑΤΜΟΣ
———————————–
9.00-22.00 GREEK TRADER
———————————————————————————-
ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ “INTERNET NOW”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here